O mnie

Nazywam się Izabela i urodziłam się 9 lipca 1991 na Śląsku, gdzie do dziś mieszkam.

Jestem bloggerką od 26.10.2006, krótko po uzyskaniu dostępu do Internetu założyłam swojego pierwszego bloga na portalu blog.onet.pl. Na przełomie 2011 i 2012 roku na Onecie pojawiały się liczne błędy, przez które postanowiłam przenieść bloga. Wybór padł na WordPress.com, który polecił mi Tuudi i dzięki niemu 6 kwietnia 2012 założyłam tego bloga.

Wraz z założeniem pierwszego bloga używałam nicka, którego traktowałam jako moje „drugie imię”. Przez pierwsze lata wybór padł na Samotna, a od 6 lutego 2009 zmieniłam na Inną_odInnych. Zmiana ta była symboliczna, oznaczała dla mnie rozpoczęcie „nowego życia”, wewnętrzną zmianę, jaka dokonała się we mnie w tamtym okresie. Muszę dodać, że wymyślając nick, którym się posługuję do dziś, zainspirowałam się nickiem przyjaciela, oczywiście za jego zgodą :)

Więc jeśli zobaczycie gdzieś kogoś o takim nicku, zarówno tak jak podpisuję się tutaj, jak i z wariacjami bez „_”, zamiennie z „-„, z 9 na końcu, a nawet samo „Inna” to jest duże prawdopodobieństwo, że trafiliście na mnie. Duże, ale nie stuprocentowe. Nie jestem jedyną osobą, która się tak podpisuje.

Moje hobby? Hmm… Lubię słuchać muzyki, jestem wręcz od niej uzależniona. Najchętniej słucham rocka i metalu, ale często sięgam również po pop czy inne gatunki muzyczne. Poza tym czytam książki, ale tu sięgam po praktycznie wszystko. Dzięki wielu książkom odkryłam w sobie pasję pisania, piszę krótsze opowiadania, dłuższe powieści… Kilka z nich możecie znaleźć w Książki. W przyszłości chciałabym zostać pisarką. Poza tym lubię rysować, aczkolwiek zdaję sobie sprawę z tego, że nie jestem w tym względzie zbyt utalentowana :) Galerię rysunków, jak i opis moich innych zainteresować i spędzania wolnego czasu, znajdziecie w „Hobby„.

Zazwyczaj określam siebie stukniętą wariatkę z obsesją na punkcie wanilii :)

Jakiś czas temu prowadziłam konta na portalach, które polegały na tym, że inni zadawali mi pytania, na które odpowiadałam. Na pewno znacie przynajmniej jeden z nich. Z czasem porzuciłam prowadzenie tego typu kont, chociaż czytelnicy moich blogów nie raz zadawali mi różne pytania, a odpowiadanie na nie sprawiało mi przyjemność. Małe archiwum z konta na formspring.me znajdziecie tutaj.

Oraz spis 101 faktów o mnie, które opublikowałam kiedyś na Twitterze.